• Мезотерапія

  Лікування, а не профілактика

Спеціалісти вищої категорії

З вами працюють висококваліфіковані косметологи з вищою освітою, котрі мають багатолітній досвід роботи і постійно покращують свій рівень майстерності.

Інноваційне обладнання

Для RF ліфтингу обличчя ми використовуємо інноваційну апаратуру.

Швидкий омолоджуючий ефект

Процедури проводяться на імпортному високоефективному обладнанні, що перевірене часом.

Мезотерапія

Мезотерапія – це процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри обличчя і тіла. Є більше лікуванням, ніж профілактикою. Мезотерапія не має вікових обмежень і підходить для використання на різних ділянках тіла.

Процедура є дуже давнім методом, який побудований за типом голкорефлексотерапії.
Під час її проведення за допомогою безлічі неглибоких і безболісних уколів у шкіру вводяться ті речовини, яких їй не вистачає, наприклад, через вікові зміни або які їй необхідні для лікування певних дефектів

Мезотерапія препаратами Innoaesthetics (Іспанія)

Це набагато ефективніше, ніж звичайний укол або прийом таблетки, оскільки препарат не впливає на весь організм, а працює локально.

Одним із головних плюсів цього методу є відносна його фізіологічність. Всі використовувані препарати не токсичні, а деякі навіть допомагають очищенню організму. Тому пацієнт може не просто позбутися від своєї проблеми, але і оздоровитися. Паралельно може поліпшитися стан дрібних судин, млява і атонічна шкіра підтягується. Іноді після курсу мезотерапії пацієнти відзначають зникнення головних болів, поліпшення сну і настрою.

Також мезотерапія може бути ефективною для поліпшення зовнішнього вигляду грудей. Вона допомагає згладити рельєф шкіри і зробити розтяжки менш помітними.

«Ми можемо приймати багато корисних речовин всередину, – але шкіра – це такий орган, якому дістається дуже мало. Все найкраще в організмі розподіляється найперше для головних внутрішніх органів. Тому, коли з’являються проблеми зі шкірою, це своєрідний крик організму про те, що йому чогось не вистачає, або про те, що вже тривалий час всередині відбувається щось погане».

Синці – це добре

При класичній мезотерапії ліки вводяться за допомогою дуже маленьких і тонких голок на глибину від 0,01 до 6 мм. Обколювати можна будь-яку зону тіла.

Після ін’єкційного введення вітамінів і антиоксидантів відбувається стимуляція метаболічної активності і збільшується вироблення колагену і еластану, які відповідають за красу і молодість шкіри. Це допомагає усунути дрібні зморшки і пігментацію.

Ще краще перед проведенням мезотерапії обличчя зробити цю процедуру на ділянках шиї та хребта. Це покращить кровопостачання, лімфовідтік, засвоєння препарату.

Якщо необхідно провести антицелюлітну мезотерапію, то зазвичай застосовують ліполітичні препарати, які руйнують жирові клітини. В результаті шкіра стає гладкою, а обридла «апельсинова шкірка» зникає надовго. Але для отримання максимального результату необхідно спочатку зробити спеціальний лімфодренажний масаж (мануальний або апаратний), а потім перейти до мезотерапії. Після її проведення для закріплення результату будуть потрібні інші косметичні процедури, наприклад, масажі та обгортання.

«Синці – зазвичай саме цей острах зупиняє людей, аби зважитися на мезотерапію. Ну, і, звісно ж, не кожному до вподоби дискомфорт через відчуття уколів. Людині з дуже низьким больовим порогом перед процедурою можна застосувати крем, що знеболює.

Зовнішній вигляд одразу після процедури залежить від техніки, яку використовував фахівець: поверхнева чи глибока. У першому випадку синці не утворюються, натомість залишаються невеличкі цяточки, наче після укусу комара. За глибшої технології проведення мезотерапії на місцях уколу утворюються незначні синці. Однак, синці – це корисне явище, оскільки на цій ділянці з’являються нові клітини, таким чином омолоджуючи шкіру.

Курс лікування при мезотерапії становить 7-10 процедур, але перші результати стають помітними набагато раніше.

Вартість

Мезотерапія обличчя

 • FIRMING
  1000 грн
  Зменшує дряблість та підвищуж тонус, Antiage –  3мл.
 • MATRIX
  1200 грн
  інтенсивне зволоження, відновлення тканин, розтяжки (3мл.)
 • VITAMIN COMPLEX
  800 грн
  вітамінна підтримка для всіх типів шкіри (2 мл.)
 • DRAINING PPC
  1600 грн
  Ін’єкційний ліполіз – локальні жирові відкладення (10 мл.)
 • SLIMMING
  1600 грн
  Ін’єкційний ліполіз – лікування целюліту (10 мл.)

Мезотерапія волосся

 • HAIR LOSS CONTROL
  800 грн
  випадіння волосся, алопація (2мл.)

Запитання про мезотерапію

Головним показанням до проведення мезотерапії є старіння шкіри. В цьому випадку процедура допомагає відновити її стан і запобігти утворенню зморшок за допомогою харчування речовинами, нестача яких і провокує негативні зміни. Крім того, правильно підібрані препарати для мезотерапії допомагають позбутися акне, розтяжок, пігментації, розширених пор, а також вирішують проблему надмірної жирності шкіри.

Мезотерапія вельми ефективна при позбавленні від зайвої ваги. Часто мезотерапію рекомендують для лікування целюліту. Дійсно, введення спеціальних ліків у проблемні зони допомагає поліпшити їх вигляд. А ще мезотерапію радять пацієнтам при підготовці до інших косметичних процедур і при реабілітації після них, наприклад, після пілінгу або шліфування шкіри. Рекомендована ця процедура і при атрофічних, гіпертрофічних та келоїдних рубцях.

Протипоказанням до мезотерапії є вагітність, підвищена температура тіла, будь-які гострі стани. Процедура не бажана для людей з імунодефіцитами, СНІДом. У разі жовчнокам’яної хвороби про це треба попередити косметолога, аби він підібрав препарати без жовчогінного ефекту.