Спеціалісти вищої категорії

З вами працюють висококваліфіковані косметологи з вищою освітою. Вони мають багаторічний досвід роботи й постійно покращують свій рівень майстерності.

Інноваційне обладнання

Ми використовуємо інноваційну апаратуру.

Швидкий ефект

Процедури здійснюються з використанням високоефективного обладнання, що перевірене часом.

Перманентний макіяж

і, ви – неперевершені

Косметична процедура передбачає рівномірне введення антиалергічного пігменту у верхній шар шкіри. Колорування здійснюється при використанні спеціального інструменту. Після перманентного макіяжу з’явиться кірочка, яка зійде коли шкіра загоїться. В цей час пігментація стане менш насиченою. За необхідності її легко можна підсилити.

Перманентний макіяж зробить акценти на виграшних рисах обличчя. Він виправить асиметрію і надасть вам чарівності. Сприймайте перманентний макіяж, як основу під макіяж, що виглядає надзвичайно природно й не зобов’язує до постійного використання декоративної косметики.

Чому жінки обирають перманентний макіяж

Зробивши якісний татуаж, ви на 3-5 років зможете забути про необхідність весь час підводити брови, губи чи повіки. Косметолог підбере пігмент, котрий буде виглядати натурально. При бажанні клієнт нанесе зверху макіяж будь-якого кольору та відтінку.

Перманентний макіяж оптимально підходить для жінки, котра має алергію на косметику. Він не перевантажує шкіру і дозволяє їй вільно «дихати». І вдень, і вночі жінка виглядає свіжою та може не турбуватися про відсутність косметики на відпочинку.

З перманентним макіяжем реально виправити різноманітні дефекти і зробити:

 • губи – більш яскравими та симетричними;
 • брови – густими;
 • повіки – виразними.

Готові попрацювати над своїм образом?

Вартість

Перманентний макіяж

 • Брови
  2000 грн
  (пудрове напилення)
 • Губи
  2000 грн
  (акварельні губи, помадний ефект )
 • Повіки
  2000 грн
  (стрілочка класична, стрілочка з розтушовкою)
 • Міжвійкова стрілочка
  1500 грн

Корекція

 • брови/губи/повіки
  1000 грн
  Корекція через місяць
 • міжвійкова стрілка
  1000 грн
  корекція
 • Ламінування вій
  400/450 грн
  + ботокс
 • Ламінування брів
  350 грн
 • Ламінування брів
  400 грн
  + фарбування
 • Ламінування брів
  450 грн
  + фарбування + корекція

Запитання про перманентний макіяж

Під час татуювання пігмент глибоко проникає у шкіру і майже назавжди залишається в її нижніх шарах. Нанесення перманентного макіяжу здійснюється на глибину до 1 мм. Коли шкіра оновлюється, барвник виводиться на верхній шар. Через певний час він згорає.

Контури обличчя зазнають постійних змін, тож можливість час від часу міняти й оновлювати перманентний макіяж – це спосіб бути неперевершеною не зважаючи на роки. Для цього використовують роторні апарати й тонкі голки із захисною мембраною. Все стерильно та безпечно. Після завершення процедури ви не побачите надмірного почервоніння чи жахливих набряків. Травмування шкіри буде мінімальним, а її загоєння – недовготривалим.

Спочатку косметолог робить ескіз і узгоджує його із клієнтом. Після затвердження наноситься анестезія й виконується легке напилення. Проходить місяць і, ви приходите на корекцію. В цей час можна додати насиченості чи відкоригувати відтінок. Клієнт не відчує болю після процедури, а шкіра загоїться десь за 10 днів.

Процес відновлення супроводжується утворенням кірочки. Її не можна мочити чи здирати. Через деякий час вона відпаде, а ви отримаєте свій ідеальний макіяж.

Стійкість пігменту залежить від багатьох факторів:

 • типу шкіри;
 • швидкості процесу обміну речовин;
 • активності відновлення епідермісу і т.д.

Точний прогноз зробити не реально, та якісний догляд, правильне харчування, достатній відпочинок та відсутність згубних звичок дозволять зберегти татуаж на термін до 2 років.

Перманентний макіяж не роблять, якщо в зоні нанесення пігменту є новоутворення чи наявне інфекційне захворювання шкіри. Процедуру варто перенести, коли час її проведення співпадає з менструаціями, а зовсім відмовитися слід при наявності діабету в інсулінозалежній формі. Перманентний макіяж також не підходить людям зі схильністю до формування колоїдних рубців чи у випадку поганого згортання крові.

Ні, перманентний макіяж брів та очей – практично безболісна процедура. Знеболюючі креми та гелі проникають глибоко під шкіру, тож максимум, що клієнт може відчути – лоскіт. Не варто турбуватися, якщо анестетичний засіб закінчиться завчасно, косметолог нанесе його повторно. Ви не відчуєте «гострого уколу».

При надмірному хвилюванні прийміть перед процедурою заспокійливе

Помітний набряк виникає лише у людей, що мають дуже чутливу шкіру. Найбільш виражений він на ранок наступного дня. Триває до 2 діб. Проте частіш за все після перманентного макіяжу з’являється ледь помітна набряклість, котра зникає всього через кілька годин.