• RF ліфтинг тіла

  ефектне омолодження й довгостроковий результат

Спеціалісти вищої категорії

З вами працюють висококваліфіковані косметологи з вищою освітою, котрі мають багатолітній досвід роботи і постійно покращують свій рівень майстерності.

Інноваційне обладнання

Для RF ліфтингу обличчя ми використовуємо новітню апаратуру

Швидкий омолоджуючий ефект

Процедури проводяться на імпортному високоефективному обладнанні, що перевірене часом.

Вартість

RF ліфтинг

 • Живіт
  700 грн
  60 хвилин
 • Ноги
  700 грн
  60 хвилин
 • Спина
  640 грн
  60 хвилин
 • Руки
  640 грн
  60 хвилин

Запитання про RF ліфтинг

Старіння шкіри передбачає серйозні зміни на 3 рівнях:

 • Епідерміс – він стає сухим та тьмяним, починає відлущуватися.
 • Дерма – відповідає утворенням зморшок.
 • А в підшкірно-жировій клітковині з’являється целюліт.

Переважна кількість методик передбачає безпосередній вплив виключно на епідермальний шар. В результаті шкіра швидко повертається до свого початкового стану. RF ліфтинг зачіпає і глибинні шари, тож усуває першопричини проблеми, а не лише її візуальний прояв. Під час процедури відбувається розщеплення підшкірного жиру. В результаті організм позбувається від токсинів. Продукти розпаду перероблюються в печінці та виводяться із організму.

RF ліфтинг, завдяки високочастотним радіохвильовим імпульсам, впливає на колагеновий каркас шкіри. Хвилі проходять крізь тканини і розігрівають середні та глибокі шари шкіри, в тому числі структурні білки. Колаген та еластин згортаються при температурі 420С. Зі зниженням градусу волокна стягуються в тугі спіралі і вирівнюють контури дерми. Кровообіг стає більш активним та сигналізує фібропластам, що є необхідність в синтезі нового, більш пружного колагену. Цей процес займає близько 6 місяців, а максимальний ефект від проведеної процедури ви можете спостерігати в наступні 2-3 роки.

Перший етап процедури передбачає очищення та обробку шкіри тоніком. Всі проблемні зони намазують гелем. Таким чином спрощують процес руху апарату на шкірі. Щоб підсилити вплив радіохвиль, косметолог наносить препарат, підібраний відповідно до індивідуальних особливостей клієнта. Шкіру нагрівають, посилаючи імпульси на протязі кількох хвилин, а може й секунд, залежно від обраної температури.

Після ліфтингу оброблену ділянку очищають. Потім на неї наносять крем чи гель для заспокоєння та пом’якшення. Це сприяє швидкому відновленню і підвищує ефективність процедури.

До початку RF ліфтингу необхідно зняти контактні лінзи та будь-які прикраси. Чоловікам же слід обов’язково поголитися. Після процедури ж бажано захиститися від сонця та зберегти шкіру від тертя чи травмування.

Омолоджуючий ефект ви побачите після першого ж сеансу RF ліфтингу. Для його підсилення необхідно декілька разів відвідати кабінет косметолога. Кількість процедур залежить від стану шкіри. Зазвичай достатньо 6-10 сеансів.

Після закінчення курсу клієнт на протязі наступних місяців буде спостерігати все більше позитивних змін. Правильне харчування, відпочинок, відсутність стресу та шкідливих звичок вкупі з якісним доглядом за шкірою дозволять зберегти результати RF ліфтингу на наступні 2-3 роки.

 • Є кілька основних відмінностей:
  1. Температура обробки шкіри

  RF ліфтинг передбачає нагрівання до +420С. Монополярне випромінювання нерідко руйнує шар дерми, впливаючи на нього при температурі +600С.

  1. Сила і частота току

  Термоліфтинг функціонує завдяки енергії високої частоти. Якщо мова йде про RF ліфтинг – використовують більш слабку енергію.

  Монополярне випромінювання призводить до повної зміни структури колагену.

Процедуру категорично заборонено проводити людям, що мають:

 • Цукровий діабет, пухлини, захворювання судин.
 • Серйозні соматичні порушення в роботі внутрішніх органів чи будь-які захворювання в гострій стадії.
 • Гіпертонію в тяжкій формі, склеродермію, червону вовчанку або вірусну інфекцію.
 • Імпланти, силікон чи металеві компоненти у зоні впливу.

RF ліфтинг заборонено здійснювати під час вагітності або лактації. Також він не підходить клієнтам, що мають свіжі рубці чи будь-які дефекти, пов’язані із захворюванням шкіри. Чи підходить вам процедура? Спеціаліст дасть точну відповідь після аналізу наданої йому інформації.

RF ліфтинг вдало компонується з різними косметологічними процедурами, навіть з методами пластичної хірургії. Він:

 • Назначається після ін’єкційних омолоджуючих процедур та допомагає покращити тканинний обмін.
 • Прискорює синтез еластину й колагену, а також підсилює ефект від мезотерапії, біоревіталізації і т.п.
 • Використовується в програмах для зниження ваги та корекції тіла, для профілактики обвисання шкіри.
 • Подовжує тривалість ефекту від ліпосакції та пластичної хірургії.

Правильно підібрати методи та засоби для підсилення ефективності RF ліфтингу може лише лікар.

Молода шкіра має у своєму складі достатньо велику кількість колагену та еластину. Під дією імпульсів вони руйнуються і, ліфтинг не приносить жаданого ефекту, тож не бажано здійснювати підтяжку обличчя у віці до 25 років.

Звісно, RF ліфтинг. Популярність цього методу досить обґрунтована. Він сприяє рішенню багатьох вікових проблем шкіри без серйозного втручання. Під час процедури шкіра не травмується, як при хірургічній підтяжці обличчя. Сліди у вигляді синців, почервоніння чи набряків також відсутні. Ліфтинг абсолютно безпечний та безболісний, адже здійснюється під наглядом спеціаліста з використанням сучасного обладнання.