• Вакуумно-роликовий масаж

  Помітний ефект після першої ж процедури

Спеціалісти вищої категорії

З вами працюють кваліфіковані косметологи з вищою освітою. Вони мають багаторічний досвід роботи і постійно покращують свій рівень майстерності.

Сучасне обладнання

Ми використовуємо інноваційну апаратуру.

Швидкий ефект

Процедури проводяться з використанням імпортного обладнання, що перевірене часом.

Вакуумно-роликовий масаж

і, – всі в захваті від твоєї фігури

Щоб побороти целюліт і зменшити жирові відкладення достатньо скористатися можливістю відвідати вакуумно-роликовий масаж у студії апаратної косметології. Для досягнення бажаного результату ми використовуємо спеціальне обладнання. Воно працює за досить простими принципами: вакуум витягує шкіру в середину, а роликові насадки здійснюють механічний масаж. Подвійна функція є дуже важливою для корекції тіла, адже допомагає боротися не лише з жировими відкладеннями, а й з набряком тканин.

Вакуумно-роликовий масаж вважають однією із найефективніших сучасних технологій. Він успішно використовується для ліквідації целюліту і рубців, з метою поновлення еластичності та для рішення маси інших проблем. Процедура позитивно впливає як на окремі ділянки тіла, так і на весь організм в цілому. При цьому вона не травмує судини на відміну від вакуумного масажу.

Вакуумно-роликовий масаж може стати частиною комплексної програми для корекції фігури. Коли непокоїть низький тонус шкіри, сміливо приходьте на процедуру. Вона пришвидшує процес створення колагену й еластину, тож сприяє підвищенню еластичності й пружності шкіри, здійснює лімфодренаж і стимулює кровообіг.

Вакуумно-роликовий масаж – для тіла та обличчя

Процедура допомагає зменшити вагу й целюліт на будь-якій стадії розвитку. Жирові клітини та фіброзні тканини здавлюють судини і зменшують мікроциркуляцію. В результаті шкіра стає більш в’ялою, а «апельсинова кірка» – більш рельєфною за рахунок затримки рідини в проблемній зоні. Глибокий механічний вплив розрихлить та розм’якшить жирові відкладення, покращить кровообіг і приведе до суттєвого покращення стану тіла.

Вакуумно-роликовий масаж направлений на поліпшення текстури шкіри. Він має виражений ліфтинговий ефект і помітну дренувальну дію. Стимуляція лімфатичної та венозної системи сприяє зменшенню набряків. Через деякий час зникнуть дрібні зморшки і відновиться природний блиск шкіри.

Енергійний масаж буде корисним після фізичних навантажень. Він:

 • допоможе полегшити біль та втому;
 • зніме спазми у м’язах і приведе їх у тонус;
 • пришвидшить розсмоктування гематом;
 • сприяє покращенню функціонування серцево-судинної та імунної системи;
 • виведе токсини.

BeautyShape V8

новітнє обладнання для корекції обличчя і фігури

BeautyShape V8

Апарат має додаткову насадку сфокусованої кавітації та успішно поєднує у собі технології інфрачервоної терапії й RF ліфтингу та механічні ролики. Вакуумно-роликова насадка втягує шкіру та руйнує жирові капсули. Їх вміст виводиться через пори і лімфатичну систему. Ролик:

 • збільшує плинність жиру;
 • покращує проникливість судин;
 • сприяє ліквідації набряків.

За допомогою роликів, вакууму і інфрачервоному випроміненню, легко обробити зону будь-якого розміру за один сеанс. Обмеження за площею – відсутні. Тож, варто спробувати і, ви швидко відчуєте позитивний ефект.

Вартість

Вакуумно-роликовий масаж

 • Живіт
  700 грн
  90 хвилин
 • Ноги
  700 грн
  90 хвилин
 • Спина
  650 грн
  90 хвилин
 • Руки
  640 грн
  60 хвилин
 • Обличчя
  640 грн
  60 хвилин

Запитання про вакуумно-роликовий масаж

Малорухливий спосіб життя та низька фізична активність вкупі з неправильним харчуванням призводять до утворення целюліту. Застосовуючи апарат з ролико-вакуумною насадкою, не складно прибрати зайві «накопичення». Як результат, зменшиться маса тіла й вирівняється поверхня шкіри. Вакуум сприяє венозному відтоку крові та підвищує втрату лімфи за рахунок стимуляції розширення лімфатичних судин і тканин. Апаратний масаж посилює ліполіз і знижує вагу.

Кількість сеансів залежить від стану проблемних зон та стадії розвитку целюліту. Щоб «прийти в форму» в середньому достатньо 8-12 процедур. Інтервал між ними має становити не менше трьох днів.

Сеанси ролико-вакуумного масажу відвідують, в першу чергу, щоб позбавитись целюліту. Процедура направлена на моделювання фігури і порятунок від стресу за рахунок нормалізації обміну речовин та покращення функціонування судинної системи. Вона сприяє післяопераційній реабілітації та відновленню після травм, лікуванню рубців і розтяжок, усуває набряклість. Тож, якщо вас цікавить лімфодренаж та ліфтинг тіла, – ролико-вакуумний масаж стане оптимальним рішенням.

Від процедури варто відмовитися при травмах опорно-рухового апарату чи ушкодженнях шкіри у зоні обробки, вагітності чи при менструаціях. Також ролико-вакуумний масаж не проводиться при наявності:

 • захворювань серцево-судинної системи та крові;
 • туберкульозу та гіпертонії;
 • онкології й гінекологічних проблем;
 • гострих вірусних чи простудних захворювань з температурою вище 37,50С.